HAKKIMIZDA

OUR TEAM

Tahsin Can NALCI

Müdür, Uluslararası Vergi ve Transfer Fiyatlandırması

tahsin.nalci@centrumdenetim.comTahsin Can Nalcı, Centrum Danışmanlık'a 2017 yılında katılmıştır.

Şirketin danışmanlık bölümünde müdür olarak çalışmaktadır. SMMM Stajı devam etmektedir.

Daha önce PricewaterhouseCoopers (PwC)’de Transfer Fiyatlandırması departmanında danışman olarak çalışmıştır. Bu deneyimi boyunca Otomotiv, Finans, Otelcilik, Demir-Çelik, İlaç sektörleri başta olmak üzere bir çok sektörden müşteriler için yapılan transfer fiyatlandırması dokümantasyon hizmetleri ve danışmanlık hizmetleri projelerinde yer almıştır.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunu olup, 2013-2014 bahar döneminde Hollanda Twente Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Uluslararası İşletme bölümünde Erasmus Değişim Öğrencisi olarak öğrenim almıştır.

Öğrencilik yıllarında ODTÜ’de Uluslararası Ticaret ve Lojistik Topluluğu’nun Kurucu Yönetim Kurulu Üyeliğini yapmıştır. Aynı zamanda bu dönemde ODTU Teknokent’te mobil uygulamalar geliştiren Vlmedia şirketinde ürün yöneticiliği yapmıştır.

İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Huseyin Erdem YILMAZ

Avukat ve Danışman, Uluslararası Vergi ve Transfer Fiyatlandırması

huseyin.yilmaz@centrumdenetim.comHüseyin Erdem Yılmaz, Centrum Danışmanlık’a 2019 yılında katılmıştır. Şirketin Uluslararası Vergi ve Transfer Fiyatlandırması Hizmetleri departmanında görev yapmakta olup, şirkette danışman avukat olarak çalışmaktadır.

Avukatlık stajını ve mesleki çalışmasını ülkenin önde gelen uluslararası hukuk bürolarında gerçekleştirmiştir. Vergi hukuku, idare hukuku, ticaret hukuku ve sözleşmeler hukuku alanlarında, vergi ihtilaflarının idari ve yargı aşamasında yönetilmesi ve şirket yeniden yapılandırmaları konularında uzmanlaşmıştır.

Hüseyin, Ernst&Young Türkiye Ofisinde danışman avukat olarak çalışarak çok sayıda vergi projesinde yer almış ve çeşitli sektörlerin önde gelen ulusal ve uluslararası şirketlerinin idare ve vergi hukukunu ilgilendiren uyuşmazlıklarını idari merciler ve yargı önünde takip etmiş ve danışmanlık hizmeti sağlamıştır.

2011-2012 yılları arasında Fulbright College, Washington D.C.’de İngilizce ve Anglo-Sakson Hukuku üzerine eğitim alarak, 2012-2016 yılları arasında Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Hukuk eğitimini dereceyle tamamlamıştır. Aynı üniversitede İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Ekonomi bölümü ile çift anadal, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde yandal eğitimi almıştır.

İngilizce diline profesyonel seviyede hakimdir.

Melih Cem KILIÇ

İçerik Editörü

melihcemkilic@centrumdenetim.comMelih Cem Kılıç, Centrum Danışmanlık'a 2017 yılında katılmıştır.

Şirketin bilgi teknolojileri bölümünde içerik editörü olarak çalışmaktadır.

Daha önce Artnefer Tasarım Ofisi’nde dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmıştır.

Anadolu Üniversitesi, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık mezunu olup, 2013-2014 bahar döneminde Hollanda NHL Üniversitesi, İletişim Bilimleri bölümünde Erasmus Değişim Öğrencisi olarak öğrenim almıştır.

Marmara Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Halkla İlişkiler Anabilim dalının, Reklamcılık programında yüksek lisans yapmaktadır.

İyi derecede İngilizce bilmektedir.