CENTRUM İŞ DİPLOMASİSİ DANIŞMANLIĞI

İŞ DİPLOMASİSİ YÖNETİMİ

İş diplomasisi yatırımın güvenli başlangıç yapması, geliştirilmesi, verimli ve karlı iş ilişkilerinin kurulması için gerekli olan anahtar etkendir. Bu sayede anlaşmazlıkların engellenmesi, çözümü ve etkilerinin azaltılması hedeflenmektedir.

Kişisel ve kurumsal iletişim ağı ve kaynaklar, katma değer sağlayan bilgi ve strateji hizmetler, lokal kültür ve sosyo-ekonomik dinamikler hakkında bilgi sahibi uzmanlar ile maliyet ve zaman kazandıran çözümler üreterek yatırımların riskleri azaltılabilir.

İş diplomasisi hizmetleri altında yönetim danışmanlığı, yeni iş olanaklarının yaratılması, iş birliklerinin geliştirilmesi, anlaşmazlıkların önlenmesi ve çözümü, stratejik planlama ve risk analizi yaparak risklerin azaltılması hizmetleri verilmektedir.

Centrum İş Diplomasisi Danışmanlık Ekibi olarak mevcut işinizin ve yatırımlarınızın daha güvenli ve verimli yönetilmesi adına sizlere İş Diplomasisi Yönetimi hizmeti vermekteyiz.

Bu kapsamda sunacağımız hizmetler, Türkiye’de ekonomik tabloyu ve kararları etkileyecek, uluslararası siyasi gelişmeleri, ulusal siyasi aktörlerin muhtemel reflekslerini, gelişmelerin perde arkasının detaylı bir şekilde değerlendirmesini yaparak yatırımlarınıza uygun çözümler sunmaya yönelik olacaktır.

Bir yandan da yatırımlarınızın ihtiyaç duyduğu alandaki siyasi değerlendirme, siyasi/ekonomik ilişki olanakları yaratarak, yönetimsel kararların daha sağlıklı ve güvenilir bir şekilde alınmasına katkı sağlanacaktır.

Centrum İş Diplomasisi Hizmetlerimiz, her yatırıma özel olarak dizayn edilecek ve firmanızın çıkarları ön planda tutularak sektörünüzün gerekliliklerinin de sağlanması için en uygun çözümler sunulacak şekilde verilmektedir.