CENTRUM İŞ DİPLOMASİSİ DANIŞMANLIĞI

İLİŞKİ YÖNETİMİ

Şirketler, işin yapısına ve dinamiklerine özgü sebeplerden dolayı kamu ve hükümet organlarıyla ilişki içerisinde bulunmak durumundadır. Türkiye gibi hızlı gelişme gösteren ve sürekli değişim içinde olan ülkelerde politik, ekonomik ve yasal gelişmeleri takip etmek, doğru yorumlamak, iş ve yatırımlar üzerindeki etkilerini tespit etmek, sektörel düzenlemelerde etkin ve aktif rol oynamak büyük önem taşımaktadır.

İlişki yönetimi hizmetleri kurulan iletişim kanalları üzerinde özel uzmanlık sağlamaktadır. Bu kapsamda, şirketlerin operasyonlarına ve yatırımlarının ilişkili olduğu pazarlarda öngörülebilir faaliyetleri yürütmek ve hedeflere ulaşabilmek için var olan ilişki ağımızı ve stratejik ihtiyaçları analiz ederek vizyonlarına uygun çözümler getirmekteyiz.

İlişi yönetimi hizmetleri hükümet ve kamu idareleriyle olan ilişkilerin yönetilmesi, stratejik ve ekonomik analiz danışmanlığı, politik risk değerlendirmesi, kriz yönetimleri, yasal düzenlemelere yönelik danışmanlık hizmetleri ve rekabet danışmanlık hizmetleri, sivil toplum kuruluşları ve sektör aktörleri ile ilişkilerin geliştirilmesi hizmetlerini kapsamaktadır.